هوم هوم …

راستی یادم رفت بگم که دو عضو به اعضای خانواده ما افزوده شده !

یکیش یه گاو خال خال پشمیه با پاهای درازه که هیکل گنده ای هم داره . اون یکیم یه سگ آبی مامانیه آبی آسمونیه که آدمو یاد بچه کوچلوها می ندازه . مثل بچه کوچلوها هم اگه بش دست بزنی تِق تِق صدا می ده .

این دوتا وقتی مشهد بودم به خانواده ما اضافه شدن . اون سگ آبی ، خیلی تیتیش مامانی بود و همش نگران بود که لباساش کثیف نشه و اگه به هر عنوان هم بش دست می زدی ، تق تق صدا می داد -> آدم نمی تونست بزاره بیاد تو تخت پیش خودش بخوابه ، چون آدم تو خواب ممکنه غلت بخوره و هی بخوره به سگ آبی و اون هی بگه تق تق .

خلاصه چون جای دیگه هم نمی شد گذاشتش تو سفر اخیر آقای پدر که اومده بودن مشهد ، تو وسائل اضافی دادم این سگ آبی رو هم ببرن تهران ، که اونجا جاش امن تره.

ولی جناب گاوخا ل خال پشمی با پاهای دراز ، رفتن نشستن بالای کمد ی که تو اتاق داریم ، پاشونم انداختن رو پاشونو دستاشونم گذاشتن رو پاهاشون ، دارن با یک نگاه عاقل اندر سفیه پایین و یعنی رفتار و اعمال مارو تو اتاق نظاره می کنن .

هر چند وقت یه باریم حالا یا بدلیل تکانهای که کمد می خوره یا از روی علاقه خودشون گردنی تکون میدن و وضعیت سرشونو تعییر می دن . بعضی وقتام سرو می یارن پایین ، رو دستا می زارن . ولی در همه حال درحال نظاره کردن ما تو اتاقن .

من وقتی می رم تو تختم ، تو طبقه دوم تخت دونفره اتاق ، هم سطح جایی می شم که این جناب نشسته . اونوقت می بینم که چه جوری مارونگاه می کنه ، یه نگاه از بالا به پایین . حالا هنوز به حرف نیومدن و دارن نگاه می کنن و فکر می کننن و تجزیه تحلیل . هر وقت به حرف اومدن و حرف حکیمانه ای زدن ، می یام براتون تعریف می کنم . خلاصه اینم از اعضای جدید خانواده کارتونی ما.

راستی ! جناب هاپولی و آقا کلاغه هم چون نمی تونستن دوری من و تحمل کنن ( منم به هم چنین) با من اومدن مشهد و فعلا اینجا پیش من هستن ، خلاصه اینم از این

خوش بگذره

پ.ن : راستی ما یه استاد داریم که هیکلش اندازه هیکل این گاو خال خال پشمی نیست اما پاهاش به درازیه پاهای این گاو است و همش سر کلاس داره شلنگ و تخته می ندازه ، بچه های کاردانی که از کلاس این استادمون به عنوان کلاس حرکات موزون ، یاد می کنن . خلاصه که با اینکه شباهت کمی بین استاد ما با گاو خال خال پشمیه ولی گفتم بیام بگم که نگفته نمونه چیزی . بازم خوش بگذره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *